کد خبر: 428          ارسال خبر: 3 اسفند 1389 ساعت 13:26          تعداد بازدید: 1203 امروز: شنبه 29 آذر 1393
جستجو

  جدیدترین خبرها
 
  پربازدیدترین‌های ماه
 


توسط رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت صورت گرفت؛
اعلام نفرات برتر در جشنواره قرآنی اساتید دانشگاه‌های علوم‌پزشکی

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: پانزدهمین جشنواره قرآنی اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی با حضور 340 شرکت‌کننده در این جشنواره در سبزوار با معرفی برترین‌ها به‌کار خود پایان داد.


رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: پانزدهمین جشنواره قرآنی اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی با حضور 340 شرکت‌کننده در این جشنواره در سبزوار با معرفی برترین‌ها به‌کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت، رحیم قربانی ظهر امروز در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره قرآنی اساتید و کارکنان دانشگاههای علوم پزشکی کشور، اظهار داشت: نفرات برتر در مراسم این دوره از مسابقات به شرح ذیل معرفی و با لوح سپاس، تندیس جشنواره و جوایز نقدی از آنان تقدیر به‌عمل آمد.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت افزود: در رشته حفظ کل قرآن‌کریم در بخش برادران دکتر مهدی رجبی، دکتر عباس هدایتی اصل، دکتر مجتبی بلاغی و دکتر سید محسن غفاری به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی کاشان، ارومیه، خراسان شمالی و قم موفق به کسب رتبه‌های اول تا چهارم شدند.

قربانی افزود: در همین رشته و در بخش خواهران فاطمه اسدی خانوکی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

و ی تصریح کرد: در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم در بخش برادران حجت الاسلام شاه فضل، محمد سیاهی سیب و بهزاد بسطامی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی کاشان، زاهدان و ایلام حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند در بخش خواهران، خانم‌ها زینب محمدرسولی، طاهره ممیز و دکتر سوده طهماسبی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، اصفهان و شهید بهشتی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته حفظ 10جزء در بخش برادران، عبداللطیف سارانی، محمد یوسف عطایی و محمد طاهر میرزایی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی زابل، زاهدان و اراک به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند در بخش خواهران، صفیه عظیمی، زهرا ابراهیمی نژاد، سیده فرحناز صالحی، رضوان پابنده و زهرا دره کردی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مشهد، شهرکرد، اصفهان و رفسنجان حائز رتبه‌های اول تا پنجم شدند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در رشته حفظ 5 جزء در بخش برادران، عدالت میر سیاهی، عباس فراهی، علیرضا حسینی و مهدی نادری به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی زنجان، اصفهان، قزوین و زاهدان رتبه‌های اول تا چهارم را کسب نمودند.

وی ادامه داد: در بخش خواهران نیز وجیهه قائم محمدی، ثمینه ثامنی، الهام سادات حسینی فر، مریم محسن آبادی و بتول بهرامی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی یزد، شیراز، قم، سبزوار، قزوین حایز رتبه های اول تا پنجم شدند.

قربانی در ادامه سخنان خود همچنین افزود: در رشته ترتیل در بخش برادران، حامد ولی زاده، حامد یوسفی، رضا رضایی، مهرداد الماسی و علی جاویدفر به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، بوشهر، کرج، ایلام و اردبیل رتبه های اول تا پنجم را از آن خود کردند در بخش خواهران نیز حمیده هلال بحر، معصومه اکبرپور، معصومه بابایی، زهرا جمشید زاده و دکتر فاطمه نادری به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، گیلان، مازندران، قزوین و اراک رتبه‌های اول تا پنجم را کسب نمودند در همین رشته و در بخش اساتید ویژه برادران منصور ظهیری از دانشگاه علوم پزشکی اهواز حائز رتبه سوم شد و در همین رشته و بخش، ویژه خواهران، هاشمیه چهره و دکتر طاهره بهروز لک سوم و چهارم شدند.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: در رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم آقای محمود عاشوری از دانشگاه علوم پزشکی قم، خانم الهام اسکندری از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آقای تقی رحمانی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، سکینه رضایی ناوه از دانشگاه علوم پزشکی قزوین و آمنه اکبری از دانشگاه علوم پزشکی سمنان به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند در همین رشته و در بخش اساتید خانمها زهرا رجحانی شیرازی و نغمه رزاقی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مشهد اول و دوم شدند.

وی با اشاره به برگزیدگان در رشته تفسیر قرآن کریم، گفت: خانم منصوره فیض آبادی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، آقای علی خالدی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز، خانم آذر نظامی خانقاه از دانشگاه علوم پزشکی سمنان و خانم مهدیه گروهی از دانشگاه علوم پزشکی حیرفت به ترتیب حایز رتبه های اول تا سوم شدند در همین رشته و در بخش اساتید مریم عمیدی مظاهری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه اول را کسب نمود.

وی ادامه داد: در رشته تحقیق در بخش برادران مصطفی صولتی، فرهاد مؤذنی، محمد جعفری، مهرداد جمشیدی، مهدی غلامی به ترتیب از دانشگاه علم پزشکی ارومیه، تبریز، مازندران، شهید بهشتی و مشهد حائز رتبه های اول تا پنجم شدند در بخش خواهران مریم امیدی، فاطمه عرب‌زاده، مهرک پور مطهری، مریم بهاری و سمانه قربان زاده به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، رفسنجان، تهران، گلستان و زاهدان به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را کسب نمودند.

وی افزود: در همین رشته و در بخش اساتید آقایان علی اشرف حسن پور، رسول نوری و دکتر محمود جلیلی به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی تهران، اصفهان و کرمانشاه حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

قربانی گفت: در رشته تألیف کتاب حجت الاسلام دکتر محمدرضا نورمحمدی با کتاب اثرات گیاهان دارویی بر آرامش از منظر اسلام و علم پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و دکتر حسن کریمی یزدی، دکتر علیرضا کوهپایی، خانم سیده منصوره ذکری با کتاب اعجاب و اعجاز علم پزشکی از دانشگاه قم حائز رتبه‌های اول و دوم شدند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در رشته مقالات هاجر صادقی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار رتبه اول و آقایان دکتر علیرضا شریف، دکتر محمد حسن محترم و خانم دکتر منصوره مومن هروی با مقاله‌ای از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم را کسب کردند و خانمها دکتر فاطمه بهادری و دکتر هاله ایت اللهی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دکتر ابوالفضل رحمانی ثانی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به طور مشترک سوم شدند.
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی خبرخوان